Клімкін
Стратегія України щодо деокупації Криму складається з політико-дипломатичної та інформаційної частин

Росія має почати з Україною переговори щодо повернення Криму. Про таке заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передають Крим. Реалії.

Ну думку головного українського дипломата, під окупацією Крим іде в нікуди. Саме тому офіційна Москва буде змушена обговорювати повернення півострова.

«Питання тільки в тому, наскільки такі фактори, як тиск міжнародної спільноти, санкції, процеси в окупованому Криму, зійдуться».

Раніше Клімкін заявив, що стратегія України щодо деокупації Криму складається з політико-дипломатичної та інформаційної частин.

Він зазначив, що потрібно одночасно тиснути на Росію в рамках міжнародних конвенцій: з морського права, у боротьбі з тероризмом, а також підтримувати українські компанії, які судяться в арбітражі для компенсації збитку від анексії Криму.

Другою стратегією дипломат назвав інформаційний елемент: «Жителі Криму перебувають під божевільною пропагандою, ми повинні їм показати нашим прикладом, що їхнє майбутнє – в європейській демократичній Україні, а не в Криму під російською тимчасовою окупацією, де вони можуть йти тільки в нікуди».

Читайте: Джамала приверне увагу світу до трагедії кримських татар – The Times

БЕЗ КОМЕНТАРІВ