цунамі
Путін може поширити ядерну загрозу на нову царину, пише The Washington Post

Росія розробляє тактичну ядерну зброю, що здатна спровокувати цунамі, і цей факт викликає занепокоєння у світової громадськості. Зокрема, оглядачі The Washington Post зазначають: «Новий російський підводний безпілотний апарат, оснащений ядерною зброєю, – причина бити тривогу».

Про нову зброю стало відомо в листопаді, коли президент Путін зустрічався в Сочі з вищим командуванням Збройних сил, і в телевізійний випуск новин потрапила сторінка, яка використовувалася на цій нараді, йдеться в статті.

На думку видання, «Росія, як видається, розробляє тактичну ядерну зброю, яку можна непомітно доставити в гавань, що спровокує цунамі, а також спустошливий ефект від ядерного вибуху».

Можливо, проект апарату «відбиває бажання, яке часто висловлює Путін – протиставити американській системі ПРО якісь асиметричні озброєння. Якщо так і є, то вибір надзвичайно небезпечний. Він може поширити загрозу ядерних озброєнь на абсолютно нову сферу», – пише газета.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше видання The Daily Beast опублікувало редакційну статтю під заголовком «США все більше побоюються російського військово-морського флоту, який «нещодавно прокинувся від сну». В ній йдеться про те, що ВМФ РФ швидко переозброюється і стає все агресивнішим. Це може свідчити про те, що Кремль намагається кинути виклик найпотужнішій світовій державі – США.

  • Николай

    Новий російський підводний безпілотний апарат, оснащений ядерною зброєю ребят не страдайте я понимаю прыгающая бомба и т.д. т.п. фантазия у нас всех хорошо работает ну маразм писать как-то не совсем, посмотрите звездные войны эпизод 7 может легше станет. Американцы вечно на измене им мерещится уже , что и Россия и Китай против них. Лучше бы денег в экологию выделили больше. Всех С наступающим новым годом!!!