Антон Геращенко
Антон Геращенко

Росія планувала за 15 діб захопити територію Лівобережної України. Про це йдеться у таємній доповіді Генштабу РФ під назвою «Доповідь рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції», стверджує у Facebook народний депутат Антон Геращенко, передає ТСН.

Він зазначає, що секретні документи отримали фахівці-добровольці групи проекту «Миротворець». Сам план агресії проти України отримали ще в кінці квітня і передали компетентним органам для розробки плану по організації оборони України.

За даними Геращенка, відповідний план затвердили 8-9 квітня в Санкт-Петербурзі в штабі Західного військового округу. Відповідальним за розробку плану дій групи військ «Північ» був призначений командувач Західним військовим округом РФ, генерал-полковник Сидоров Анатолій Олексійович.

«На захоплення всієї Лівобережної України за планом Генштабу РФ відводиться всього 15 діб. Мета – швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст/обласних центрів. У відповідності з планом, батальйони-тактичні групи регулярної Російської армії, об’єднані в групу військ «Північ», мали вдертися на територію України в два етапи – спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім в Полтавську, Київську та Чернігівську. При цьому вторгнення планують за старою звичкою маскувати під повстання орд «ополченців «ЛНР/ДНР», які накопичили сили і хочуть відновити конституційний порядок в Україні без повернення Януковича», – написав Геращенко.

Він додав, що аналогічний план розробило командуванням Південного військового округу РФ, мета якого –  удар по Запоріжжю та Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя, а також вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з окупованим Кримом.

«Ми наразі закінчуємо переклад основних документів на англійську мову в цілях доступності всьому цивілізованому світу сенсу і суті агресивної політики Путіна», – додав Геращенко.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ