ЧАЕС
Для будівництва конфайнмента необхідно 500 млн євро донорської допомоги

Росія внесе в 2016-2017 роках 10 млн євро в міжнародний чорнобильський фонд «Укриття». Про це йдеться в матеріалах, опублікованих на сайті уряду.

Підписаним розпорядженням передбачається в 2016-2017 роках внести за рахунок бюджетних асигнувань додатковий внесок до ЧФУ в розмірі до 10 млн євро (5 млн євро щорічно).

Державне спеціалізоване підприємство Чорнобильської атомної електростанції (Київська область) відзначає необхідність залучення 500 млн євро донорської допомоги для забезпечення фінансування будівництва конфайнмента.

27 квітня, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Євросоюз додатково надасть 70 мільйонів євро на будівництво «Укриття». У свою чергу, влада Німеччини ухвалила рішення прискорити міжнародні зусилля зі збору коштів, які необхідні для спорудження нового саркофага над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС.

Тим часом Міжнародна конференція донорів виділила 180 млн євро на завершення будівництва конфайнмента. Про це йдеться в повідомленні Європейського банку реконструкції та розвитку – розпорядника коштів донорів.

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.