На думку американського журналіста, Росія дуже скоро розчарується у Трампі
На думку американського журналіста, Росія дуже скоро розчарується у Трампі

Журналіст, оглядач The Washington Times Тодд Вуд спрогнозував, що новообраний американський президент Дональд Трамп відстоюватиме інтереси США, а це інколи суперечитиме інтересам Росії. Про це інформує НВ.

«Москвичі вважають, що Трамп забезпечить їм довгі роки миру з Америкою – те, чого хочуть більшість жителів обох країн. Утім, ці очікування ґрунтуються на сумнівному припущенні, ніби Трамп стане більш податливим у питаннях, що стосуються інтересів Росії, її вимог і дій», – зауважив Вуд.

За його словами, таке припущення Росії є помилковим: «Дуже скоро люди зрозуміють, що Трамп – насамперед, націоналіст. Так само, як і Путін. Обидва вважають своїм головним завданням повернути своїм державам колишню велич».

На думку журналіста, Путін хоче відновити колишню Російську імперію, від Польщі до Сан-Франциско, щоб оговтатися від принизливого падіння, що почалося після програшу в Холодній війні.

«Трамп хоче повернути процвітання, гордість і вплив Америки, які серйозно постраждали за часів президентства Обами. Деколи ці порядки денні будуть суперечити одне одному, обидві сторони мають бути готовими до цього», – наголосив оглядач.

У підсумку він спрогнозував, що Трамп також доб’ється, щоби Сполучені Штати Америки знову могли вести переговори з позиції сили – «в економічному, військовому і психологічному плані».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ