Російські офіцери пройдуть спецпідготовку до війни на Донбасі
Російські офіцери пройдуть спецпідготовку до війни на Донбасі

Російське військове командування не може впоратися з офіцерами, які відмовляються їхати воювати на Донбас, тому створило у Ростовській області спеціалізоване 12-те командування, в якому готуватимуть військових перед відправкою в зону АТО. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт.

За його словами, через новостворену частину, як через фільтр, проходять всі офіцери, які їдуть воювати на тимчасово окуповані території.

Раніше затриманий російський офіцер Старков повідомив, що під час перебування на нараді, троє офіцерів відмовилися їхати у 12-й підрозділ. «Вони відмовилися виконувати накази, бо вони фактично братовбивчі. Потім ці хлопці зникли. Їхня доля невідома», – додав Тандіт.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що на Донбасі налічується 9 тис. російських військовослужбовців. Про це він повідомив в інтерв’ю австрійському виданню «Kurier». «9 тис. російських солдатів з найсучаснішим озброєнням окупували мою країну. 60 тис. російських солдатів окупували Крим. Це грубе порушення міжнародного права», – підкреслив Порошенко.

Дещо інші цифри озвучив у червні міністр оборони України Степан Полторак. Він заявив, що на Донбасі перебуває 42,5 тисячі російських військових і бойовиків, а вздовж кордону РФ тримає ще близько 55 тисяч.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ