російські найманці
Росія перекидає штурмовиків у Північний Крим

Згідно з повідомленням РНБО, 24 листопада 2015 року 5 російських військово-транспортних літаків ІЛ 76 здійснили перекидання двох батальйонно-тактичних груп десантників зі складу 98 повітрянодесантної дивізії Повітрянодесантних військ ЗС РФ (м. Іваново) з аеродрому Іваново на аеродром Джанкой.

Окрім того, в районі населеного пункту Калинівка (3 км на північний захід від м. Джанкой) розпочато розгортання 97 десантно-штурмового полку 7 гірсько-штурмової дивізії (м. Новоросійськ). Таким чином, потужний наступальний потенціал російських військ в окупованому Криму ще значно збільшується за рахунок найбільш підготовлених підрозділів, готових для штурмових дії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, керівник підрозділу протидії наркозлочинності МВС Ілля Ківа 23 листопада повідомив, що близько 12 російських танків упритул підійшли до адміністративної межі між Кримом і материковою частиною України.

Оглядачі Bloomberg вважають, що російсько-український конфлікт набирає «нових зловісних обертів». Зокрема, на їх думку, якщо Київ занадто сильно натисне на Крим, Росія з легкістю може вжити заходів, зокрема, зупинити постачання в Україну російського вугілля для українських електростанцій та навіть відновити бойові дії у східній Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ