бюджет РФ
Росія в 2016 році різко збільшить витрати на армію

У бюджеті на 2016 рік армія Росії отримала 259 млрд. руб. додаткових асигнувань. Зростання оборонних витрат уряд РФ збирається оплатити, збільшивши видобуток нафти на 5 млн. тонн і дефіцит бюджету до 3% ВВП, передає РБК.

Витрати 2016 року в розділі «Національна оборона» збільшено на 258,9 млрд. руб. порівняно з вихідними проектуваннями – в результаті вони перевищать 3 трлн. руб. В основному проект бюджету на наступний рік був схвалений на засіданні кабінету міністрів РФ 8 жовтня. Ще тоді в бюджет повернулися 175 млрд. руб. військових витрат, які перед засіданням планувалися до скорочення. А тепер до них додалися ще 84 млрд. руб., випливає з оновлених бюджетних проектувань.

Тож якщо на початку цього місяця оборонні витрати передбачалося скоротити на 0,1% ВВП щодо докризових планів, то тепер, навпаки, йдеться про перевитрату в 0,3% ВВП.

Характер додаткових витрат у матеріалах не розкривається. Але очевидно, що меншою мірою вони припадають на військове капітальне будівництво та держоборонзамовлення, а більшою – на поточне утримання армії. При цьому зростання витрат закритої частини оборонних державних програм у ході доопрацювання бюджету становило лише 60 млрд. руб.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вересні ЗМІ повідомляли, що Росія почала будівництво величезної військової бази біля українського кордону.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ