Росія порушила повітряний простір Грузії
Росія порушила повітряний простір Грузії

Росія порушила контрольований грузинською стороною повітряний простір. Про це повідомляє Міністерство оборони Грузії, передає Грузія Online.

«Російський гвинтокрил перетнув окупаційну лінію і через кілька хвилин повернувся назад», – заявили в грузинському оборонному відомстві. За їхньою інформацією, про це вже сповістили групу Механізму превенції інцидентів і реагування на них. «Це питання буде розглянуто на чотиристоронній зустрічі», – зазначили в Міноборони.

Нагадаємо, після серпневої війни в Грузії в 2008 році РФ в односторонньому порядку визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії (Цхінвальський регіон Грузії). Грузія у відповідь розірвала дипломатичні відносини з Росією, а Абхазії та Південній Осетії рішенням грузинського парламенту надано статус окупованих територій.

Представники нового уряду Грузії, які прийшли до влади за підсумками виборів у жовтні 2012 року, назвали одним з головних пріоритетів зовнішньої політики нормалізацію відносин з РФ, але не за рахунок поступок у питанні територіальної цілісності. У лютому 2015 року Грузія звинуватила РФ у спробі анексувати Південну Осетію після підписання договору про держкордон між Росією та самопроголошеною Південною Осетією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ