Сирія
Росія вперше погодила плани авіаударів із США

Представники Міністерства оборони Росії вранці 18 листопада вперше сповістили Об’єднаний операційний центр США в Катарі про свої плани завдати авіаударів по «Ісламській державі» в сирійському місті Ракка. Про це заявив на брифінгу офіційний представник Пентаґону Пітер Кук, передає видання Military Times.

Він зазначив, що військові однієї країни вперше попередньо поінформували іншу сторону про авіаудари відповідно до угоди, яку Міноборони Росії та Пентаґон підписали 20 жовтня. Кук підкреслив, що Росія змістила фокус своїх ударів із сирійських повстанських угруповань на «Ісламську державу». «Здається, принаймні в останні дні, росіяни більше фокусуються на ІДІЛ, і ми це вітаємо», – заявив представник Пентаґону.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Олланд оголосив війну «Ісламській державі». Також він заявив, що домагатиметься об’єднання зусиль із США та Росією для знищення терористичної організації «ІД».

Нагадаємо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ