РФ відгородилася від терористів «ДНР»
РФ відгородилася від терористів «ДНР»

У Ростовській області вздовж російсько-українського кордону зведено понад 40 кілометрів загороджень і прокопано близько ста кілометрів ровів. Про це Укрінформ повідомляє з посиланням на регіональне прикордонне управління ФСБ Росії.

«Інженерне зміцнення державного кордону проводиться для забезпечення стабільності Донського краю, а також припинення незаконного обігу зброї», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що з початку року в Ростовській області прикордонники припинили більше 60 спроб незаконного переміщення через кордон зброї та боєприпасів. З незаконного обігу вилучено понад 40 одиниць вогнепальної зброї, близько шести тисяч боєприпасів, понад 200 гранат, 100 снарядів і понад 30 мін.

«Затримали понад 130 порушників режиму кордону і близько 300 порушників прикордонного режиму. Також прикордонникам РФ п’ять разів довелося застосовувати зброю для припинення протиправних дій на кордоні, які, зокрема створюють загрозу безпеці співробітників ФСБ і місцевих жителів», – наголошують у повідомленні.

Нагадаємо, Україна будує на кордоні з РФ «Європейський вал», аби захиститися від російської агресії. У державному бюджеті передбачено 300 мільйонів гривень, на які до 1 вересня цього року планують облаштувати протитанкові споруди, огородження та опорні пункти. Проект мають повністю завершити за 4 роки.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ