санкції
У Росії готують продовження санкцій проти Євросоюзу

Російський прем’єр Дмітрій Мєдвєдєв доручив підготувати звернення щодо продовження санкцій проти Європейського Союзу у відповідь на сьогоднішнє рішення Ради Європи щодо обмежень проти РФ. Про це повідомляє російська інформаційна агенція «Интерфакс».

За інформацією видання, прем’єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв, у зв’язку з ухваленням ЄС рішення про продовження санкцій, доручив підготувати звернення на ім’я президента Росії щодо продовження на півроку російських обмежувальних заходів.

«Сергій Едуардович (віце-прем’єр Приходько, – ред. ), з урахуванням того, що Європейський союз на півроку продовжив санкції РФ, я прошу вас підготувати моє звернення на ім’я президента з пропозицією продовжити дію указу президента на цей термін про введення обмежувальних заходів з боку РФ», – сказав Мєдвєдєв на нараді з віце-прем’єрами. Він також наказав підготувати постанову уряду, «у якій встановлюються категорії продукції, об’єкти зовнішньоторговельних операцій, на які поширюються російські обмежувальні заходи».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сьогодні, 22 червня, Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії до кінця січня 2016 року. Таке рішення було ухвалено в Люксембурзі без обговорення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ