Фіскали виявили російський слід у справі про смерті від горілки
Фіскали виявили російський слід у справі про смерті від горілки

Перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан у своєму Facebook заявив, що у справі про смертельний алкоголь є російський слід.

Нагадаємо, нещодавно на Харківщині 38 осіб загинуло унаслідок вживання сурогатного алкоголю.

«Канал надходження у Харківську область метилового спирту, який став основним інгредієнтом смертельного «коктейлю», від якого вже померло 38 людей, встановлено. Він поставлявся з одного з підприємств Луганської області, яке знаходиться у Сєвєродонецьку. Це підприємство, що офіційно займається, зокрема, і продажем метанолу, ввозило зазначену продукцію з Російської Федерації», − повідомив Білан.

Чиновник підкреслив, що метанол є сильною отрутою, яку просто неможливо купити у вільному продажі.

«У цьому випадку посадова особа сєвєродонецького підприємства за готівку незаконно реалізовувала метанол знайомому посереднику, який перепродав його безпосередньому організатору виготовлення сурогату, отримуючи гроші на картку», − зазначив заступник очільника ДФС.

У цілому, за його словами, у незаконний спосіб посереднику цієї оборудки було продано більш як 5 тонн метанолу, який потім доставили організаторові виготовлення сурогатного алкоголю.

«Посередник дав покази і в усьому зізнався. За місцем його проживання вже проведено обшук. А саме у цю мить триває обшук й на зазначеному підприємстві», − підкреслив посадовець.

Крім того, він нагадав, що суд уже арештував організатора виробництва та двох його пособників на 60 діб без права внесення застави. Ще один пособник перебуває під домашнім арештом.

Читаємо: Убивча горілка дісталася Миколаєва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ