Канаду назвали найбільш «антиросійською» країною

Росія планує розробити комплекс заходів щодо Канади, яку в Держдумі назвали «найбільш антиросійською» країною в світі. Таку заяву зробив глава комітету Держдуми РФ з міжнародних справ, відомий рупор Кремля Алєксєй Пушков, передає Кореспондент.

Він нагадав про виступ Прем’єр-міністра Канади, який говорив про те, що Росія взагалі ніколи не може бути членом «великої сімки». Тобто, зазначив глава комітету, прем’єр-міністр Канади «розвивав тезу про незворотність конфронтації Росії із Заходом». «Як відомо, на це треба відповісти», – заявив Пушков. За його словами, у Росії, безумовно, знайдуться можливості для ухвалення відповідних заходів щодо Канади.

Нагадаємо, напередодні Канада розширила список санкцій проти РФ, включивши туди трьох російських громадян і 14 юридичних осіб. Крім того, санкції торкнулися російських нафтогазових компаній «Газпром», «Газпромнафта», «Сургутнафтогаз» і «Транснафта», а також мотоклубу «Нічні вовки» та фонду Marshall Capital.

Канада вважає, що Росія є відповідальною за спалах насильства на сході України після підписання 12 лютого Мінських домовленостей між лідерами Франції та Німеччини, а також представниками України та Росії.

Нагадаємо, востаннє Канада запроваджувала економічні санкції проти Росії в середині лютого.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ