Вантажівки
Росія ввела дзеркальну заборону на проїзд вантажівок

Росія заборонила рух своєю територією вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні. Про це повідомляє прес-служба Мінтрансу РФ.

«Дія зазначених заходів буде зберігатися до врегулювання українською стороною ситуації з неправомірним блокуванням російських вантажних автотранспортних засобів на території України», – заявили у відомстві.

За даними Мінтрансу РФ, в різних областях України заблоковано понад 100 вантажівок, більше 500 не можуть в’їхати до України з країн ЄС на шляху до Росії. Також стверджується, що за 11-12 лютого Росія забезпечила в’їзд і виїзд більше 1 тис. українських великих вантажівок.

Нагадаємо, 11 лютого громадські активісти почали безстрокову акцію щодо недопущення виїзду з України в напрямку міжнародних кордонів вантажних автомобілів з номерами російської реєстрації. Акція вже оголошенана в 10 областях: Закарпатській, Волинській, Львівській, Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській та Сумській областях.

Учасники блокади вимагають визнати Росію державою-агресором і заборонити будь-який бізнес окупантів на українській землі, припинити торгівлю з РФ, встановити заборону на в’їзд і транзит через Україну російського вантажного транспорту тощо.

Читайте: На Закарпатті активісти влаштували блокаду російським вантажівкам

БЕЗ КОМЕНТАРІВ