Росія захищатиме свою нерухомість в Україні
Росія захищатиме свою нерухомість в Україні

Росія захищатиме свою нерухомість за кордоном, заявив речник керівника справами президента Росії Віктор Хреков, передає Радіо Свобода. Разом із тим, за словами Хрекова, «у самій Україні немає жодного об’єкту, який належить Росії».

«Застосовуватимуться всі наявні юридичні механізми, дії будуть здійснюватися виключно у правовому полі», – сказав Хреков, коментуючи слова заступника міністра юстиції України Наталії Севостьянової, що Київ може вимагати арешту закордонного майна Росії як компенсацію за збитки через анексію Криму.

За словами Хрекова, після розпаду СРСР Росія підписала угоди з колишніми республіками про сплату їхніх боргів в обмін на власність.«Проте деякі, наприклад Україна, ухвалили так звану блокуючу ноту і намагаються перешкоджати перереєстрації нерухомості і претендувати на низку об’єктів», – заявив він.

Нагадаємо, заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова заявила, що Україна може накласти арешт на закордонне майно Росії як компенсацію за анексію Криму. Як повідомляв Інформаційний Акцент, Україна вимагає від РФ компенсацію за втрату підприємств у Криму.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ