Росія закриє повітряний простір для України з 25 жовтня
Росія закриє повітряний простір для України з 25 жовтня

Мінтранс РФ розпорядився закрити з 25 жовтня повітряний простір Росії для українських авіакомпаній. Про це 28 вересня повідомив ТАСС з посиланням на прес-службу відомства.

«Мінтранс Росії дав вказівку Федеральному агентству повітряного транспорту (Росавіації, – ред.) направити авіакомпаніям України, які вчиняють або планують здійснювати перельоти в пункти призначення на території Російської Федерації, повідомлення про припинення використання повітряного простору Росії з 25 жовтня», – йдеться в повідомленні Мінтрансу.

Рішення про закриття повітряного простору ухвалене за дорученням Прем’єр-міністра РФ Дмітрія Мєдвєдєва. Раніше 28 вересня глава Кабміну РФ дав вказівку Мінтрансу розглянути питання про відповідні санкції відносно українських авіакомпаній у зв’язку із забороною Києва на польоти низці російських перевізників на територію України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, найбільша авіакомпанія Росії «Аерофлот» призупинила продаж квитків на рейси до України вильотом із 25 жовтня.

Нагадаємо, з 25 жовтня Кабінет міністрів України вирішив заборонити літати до України російським авіакомпаніям у відповідності до рішення РНБО від 2 вересня, введеного в дію 16 вересня. Насамперед, заборона стосуватиметься «Аерофлоту» й «Трансаеро». Також Кабмін заборонив російським авіакомпаніям транзит через територію України з товарами військового й подвійного призначення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ