США
Росіяни гостро відреагували на заяву США про «швидку і неминучу війну»

У Росії вибухнув ажіотаж навколо заяви низки американських генералів про те, що майбутня війна проти РФ і Китаю буде швидкою і призведе до численних жертв – інформує Апостроф.

Заяву було зроблено 4 жовтня під час конференції Асоціації армії США у Вашинґтоні. Начальник штабу американської армії Марк Міллі наголосив, що майбутня масштабна війна «практично неминуча».

Крім того, генерал-майор Вільям Гікс зауважив, що «будь-який конфлікт із використанням звичайних озброєнь у найближчому майбутньому буде відбуватися дуже швидко і призведе до колосальних жертв».

Військовий також заявив, що «США не зможуть зупинити його за своїм бажанням». За його словами, це пов’язано насамперед із масовою автоматизацією засобів ведення бойових дій і розвитком штучного інтелекту. Хікс нагадав, що успіхи Росії і Китаю у військовій галузі змусили Сполучені Штати розпочати підготовку до війни таких масштабів, яких американська армія не бачила із часів Корейської війни.

Цю заяву прокоментував заступник начальника штабу американської армії генерал-лейтенант Джозеф Андерсон, який підкреслив, що США зустрічаются з екзистенційними загрозами з боку країн, які «діють агресивно щодо суперництва у військовій царині», зокрема йдеться і про Росію.

Новина викликала шалений резонанс серед росіян, які вже традиційно відреагували хвилею антиамериканських постів в Інтернеті.

Читайте: США припинили прямі переговори з РФ щодо Сирії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ