в окупованому Севастополі на параді до Дня ВМФ РФ під час запуску розвалилася ракета
В окупованому Севастополі на параді до Дня ВМФ РФ під час запуску розвалилася ракета

У Севастополі, в неділю, 26 липня, під час святкування Дня військово-морського флоту Росії в Севастопольській бухті знову стався невдалий пуск ракети. Відео події розмістив на Youtube один із глядачів параду.

Після пуску з корабля протикорабельна ракета, пролетівши невелику відстань, розвалилася. Її уламки розлетілися в різні боки і впали у воду, на щастя, не долетівши до берега.

До слова, це вже не перший випадок невдалих показових стрільб на параді Чорноморського флоту Росії в Севастополі. У липні 1998 року з нагоди Дня ВМФ випущений з малого ракетного корабля снаряд упав на берег і поранив старшину міліції Д.Доценка. У листопаді 1998 року Доценко, який отримав інвалідність II групи, подав до суду Севастополя позов до Чорноморського флоту Росії з вимогою компенсації у 350 тис. грн, що, за чинним на той момент курсом, відповідало 100 тис. доларів. Проте суд вирішив стягнути з військової частини #72165 Чорноморського флоту РФ 15 тис. гривень (близько 5 тис. доларів).

Після цієї події Україна заборонила військовим Чорноморського флоту РФ проводити стрільби на військово-морських парадах. Однак надзвичайні події на російському флоті не припинилися. Зокрема, в березні 2007 року великий десантний корабель ЧФ РФ «Цезарь Кунніков» в Севастополі, перебуваючи біля причалу «Мінна стінка», під час тренувань здійснив несанкціонований постріл 57-міліметровим артилерійським снарядом.

Читайте: Росія демонструє «військову міць»: в РФ розбився п’ятий фронтовий бомбардувальник за місяць

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ