??????????????????????????????????????????????????????
У кожному регіоні встановлять єдиний тариф на вивезення побутових відходів

З 2017 року в Росії у квитанціях на оплату комунальних послуг з’явиться нова графа – «збір і вивезення сміття». Про це повідомляє Российская газета.

Зараз плата за вивезення сміття не нормується. В середньому, вона становить 2,5 руб. з квадратного метра житла. Її встановлює кожна окрема компанія. Водночас залежить вона від чого завгодно, наприклад, тарифів транспортної компанії або переробника побутових відходів.

«У кожному регіоні встановлять єдиний тариф на вивезення сміття, і він може відрізнятися від нинішніх. Конкретні цифри будуть відомі після вибору регіональних операторів в кожному з суб’єктів Росії», – зазначили у Міністерстві природних ресурсів і екології РФ.

Чиновники сподіваються, що оплата за вивезення сміття не стане для росіян болючою. Мешканцям обіцяють, що тарифи будуть мінімальними.

Як відомо, в Україні проблема переробки сміття останнім часом загострилася. Особливо це стосується міста Лева. Після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі міська влада шукає варіанти, на чиї плечі скинути проблему утилізації побутових відходів. Низка міст вже відмовились приймати сміття зі Львова. Зокрема, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв та Київ.

Читайте: Попри заспокійливі реляції Садового, Львів завалений відходами

Нагадаємо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє загинули, зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву порушено кримінальну справу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ