vuchy-ch
За словами Вучича, є незаперечні докази, що певні особи стежили за кожним кроком прем’єра Чорногорії

Громадяни Росії готували терористичні акції в Чорногорії, зокрема планували вчинити спробу захоплення парламенту країни.  Про це повідомив сербський прем’єр Александр Вучич, передає Комерсант.

Він підтвердив інформацію про арешт групи осіб, яка готувала захоплення Скупщини Чорногорії та стрілянину в учасників мітингу опозиції з метою спровокувати хаос і подальший штурм парламенту. Наразі цих людей  депортували.

За словами Вучича, також були виявлені ще кілька небезпечних груп, за якими стоять «дуже серйозні люди».

«Заарештовані нами особи діяли в координації з іноземцями… Є незаперечні докази, що певні особи стежили буквально за кожним кроком прем’єра Чорногорії та інформували про це інших людей, які повинні були діяти згідно з їхніми інструкціями», – заявив він.

Також у цих груп виявили уніформу, в яку терористи повинні були переодягнутися під час захоплення парламенту. Вона дуже схожа на ту, що використовує чорногорський спецназ.

Таким чином планувалося зробити підозрюваними в нападі на опозиційні сили країни безпосередньо владу Чорногорії.

До слова, інформація про викриття групи терористів збіглася з неафішованим візитом до Сербії секретаря Радбезу Росії Ніколая Патрушева.

За офіційною версією, Патрушев прибув до країни, аби запропонувати підписати меморандум про взаєморозуміння в галузі безпеки між Росією та Сербією. Однак експерти переконані, що візит представника РФ був організований для обговорення «чорногорського кейсу».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ