Росіяни почали розуміти, що путінські ЗМІ їм брешуть
Росіяни почали розуміти, що путінські ЗМІ їм брешуть

Відповідно до результатів соцопитування, серед росіян почав зростати рівень недовіри до засобів масової інформації. Зокрема, кожен другий помічає необ’єктивність ЗМІ у висвітленні ситуації в економіці країни. Про це інформує Интерфакс.

Згідно з результатами опитування, з серпня 2015 року частка росіян, які не довіряють ЗМІ, зросла з 41% до 51%, тоді як число тих, хто довіряє знизилося до 40% в порівнянні з 47% роком раніше.

46% росіян дорікнули своїм ЗМІ у необ’єктивності при висвітленні ситуації в економіці РФ. З ними не погодилася третина (32%) учасників опитування, проведеного 8-9 жовтня серед 1500 людей в 104 населених пунктах 53 регіонів РФ. Кожен п’ятий (21%) не зміг відповісти.

На думку 61% респондентів, телебачення, радіо та газети дають неповну картину справ в економіці, втричі менше (20%) тих, хто впевнений у зворотному. 46% зазначили, що насправді економічна ситуація в країні гірше, ніж про це повідомляють ЗМІ, 28% назвали економічну інформацію в ЗМІ відповідною дійсності, і тільки 7% вважають, що ЗМІ перебільшують, а насправді ситуація в економіці краща.

Читайте: Пропаганда Кремля підвела під монстир французький Canal+

БЕЗ КОМЕНТАРІВ