poklons-ka
Громадяни Росії мають право на здоровий сміх, вважає автор петиції

Небайдужі громадяни Росії знайшли спосіб відволікти «екс-прокурора» Криму, а нині «депутата» Держдуми Наталю Поклонську від написання кляуз. На сайті change.org зареєстрована петиція, в якій росіяни висловлюють занепокоєність через вимогу керівництва партії «Єдіная Россія» зменшити медіаактивність депутатки.

Петицію створив російський журналіст Ілля Жигульов. Він закликає дозволити Поклонській говорити будь-які нісенітниці.

«Якщо Поклонській заборонити доступ в ефір, то депутатка весь вільний час витрачатиме на запити в прокуратуру з вимогою перевірити фільми, яких вона не дивилась», – йдеться у тексті.

«Вважаємо, що Поклонська має право на висловлення своєї позиції з кожного питання. Людині властиво помилятися, а громадяни Росії мають право на здоровий сміх», – зазначає Жигульов.

«Єдинороси» вирішили скоротити медійну активність Наталі Поклонської після ефіру на радіо «Вести FM», коли вона помилково приписала фразу «Служить бы рад, прислуживаться тошно» полководцеві Алєксандру Суворову замість літературного персонажа «Горе від розуму» Грибоєдова, нагадує журналіст.

Наразі петицію підписали 3 787 росіян з п’яти тисяч необхідних.

Нагадаємо, «депутат» Держдуми РФ Наталія Поклонська направила запит генпрокурору Юрію Чайці з проханням перевірити фільм «Матильда» Алєксєя Учителя. Коментуючи інформацію про те, що фільм, за словами режисера, ще не закінчений, Поклонська відповіла, що запит був підготовлений, оскільки є письмові та усні звернення громадськості. Фільм «Матильда» повинен вийти на екрани в березні 2017 року. У ньому йдеться про долю балерини Матильди Кшесінской та її стосунки з Ніколаєм II.

Раніше Поклонська склала список «нелюдів XX століття», куди зарахувала Леніна, Гітлера, Троцького та Мао Цзедуна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ