Росіяни та греки скоротять витрати на новорічні свята
Росіяни та греки скоротять витрати на новорічні свята

Жителі Росії та Греції більше за інших мешканців Європи скоротять святкові витрати на Різдво і Новий рік. Про це свідчать дані соціологічного опитування консалтингової групи Deloitte, повідомляє Lenta.ru.

У середньому, згідно з дослідженням, різдвяні витрати європейців скоротяться на 0,28 відсотка і становитимуть 513 євро на сім’ю. В Росії, як очікується, святковий бюджет зменшиться на 7% – до 217 євро. Ще більш серйозне скорочення витрат чекає на грецькі сім’ї: їхні витрати знизяться на 8,63%, до 402 євро. Крім цього, свої витрати уріжуть жителі Португалії ( на 5,55 %) та Італії (на 3,08 %). Експерти прогнозують падіння доходів населення, зростання безробіття й закликають міняти економічну політику.

Натомість французькі, британські, німецькі й іспанські покупці, як вважає Deloitte, цьоріч збільшать витрати. Найбільше на Різдво витратять родини у Великій Британії – 884 євро. Не обмежуватимуть себе у витратах також данці (617 євро на сім’ю), французи (577 євро) та німці (423 євро).

В опитуванні Deloitte брали участь понад 14 тисяч мешканців 14 європейських країн та Південної Африки. Зазначимо, що торішній новорічний стіл теж був не з дешевих, зокрема й для українців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ