Росіяни та греки найбільше уріжуть новорічні витрати

Росіяни та греки скоротять витрати на новорічні свята
Росіяни та греки скоротять витрати на новорічні свята

Жителі Росії та Греції більше за інших мешканців Європи скоротять святкові витрати на Різдво і Новий рік. Про це свідчать дані соціологічного опитування консалтингової групи Deloitte, повідомляє Lenta.ru.

У середньому, згідно з дослідженням, різдвяні витрати європейців скоротяться на 0,28 відсотка і становитимуть 513 євро на сім’ю. В Росії, як очікується, святковий бюджет зменшиться на 7% – до 217 євро. Ще більш серйозне скорочення витрат чекає на грецькі сім’ї: їхні витрати знизяться на 8,63%, до 402 євро. Крім цього, свої витрати уріжуть жителі Португалії ( на 5,55 %) та Італії (на 3,08 %). Експерти прогнозують падіння доходів населення, зростання безробіття й закликають міняти економічну політику.

Натомість французькі, британські, німецькі й іспанські покупці, як вважає Deloitte, цьоріч збільшать витрати. Найбільше на Різдво витратять родини у Великій Британії – 884 євро. Не обмежуватимуть себе у витратах також данці (617 євро на сім’ю), французи (577 євро) та німці (423 євро).

В опитуванні Deloitte брали участь понад 14 тисяч мешканців 14 європейських країн та Південної Африки. Зазначимо, що торішній новорічний стіл теж був не з дешевих, зокрема й для українців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ