Росіяни робитимуть селфі з Леніним
Росіяни робитимуть селфі з Леніним

Виборзький музей-заповідник Ялкала Російської Федерації наступного року в день народження вождя большевиків Владіміра Леніна проведе масштабний квест, учасники якого змагатимуться в кількості селфі з бюстами організатора тоталітарної держави СССР, повідомляють Подробности.

Згідно з повідомленням, учасникам запропонують пройти спеціально розроблений маршрут. В дорозі командам належить фотографуватися і публікувати знімки в соціальних мережах. Переможцем конкурсу стане учасник, який зробив найбільшу кількість селфі з бюстами Леніна.

Зазначається, що експонати збиратимуть на промислових підприємствах і по приватних колекціях, а потім розмістять по всі території музею.

Читайте: Голову Леніна знайшли у Берліні

Доки Росія продовжує культивувати культ вождя-терориста, в Україні триває «ленінопад». Пам’ятники лідеру міжнародного комуністичного руху почали зносити восени 2014 року. Загалом, за рік демонтували 504 пам’ятники творцю тоталітарної системи СРСР. За підрахунками Українського інституту національної пам’яті, на сьогодні в Україні залишається ще понад 1700 пам’ятників Іллічу.

Нагадаємо, 9 квітня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№ 2558).

Читайте: Донеччина звільняється від бовванів Леніна

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ