Найбагатші мільярдери
Найбагатші мільярдери планети

На планеті налічується 1 347 мільярдерів, і ця кількість збільшилася у майже 5 разів протягом 20 років. Цікаво, що добробут власників шалених статків зростає набагато швидше за світову економіку,  пише rns.online.

Експерти наголошують, що з 1995 року загальні статки багатіїв зросли у 8 разів – до 5,4 трлн. доларів у 2014 році, тоді як світовий ВВП за той же період зріс утричі – до 77 трлн. доларів. Зокрема, з 1995 року у майже 7  разів зросла і кількість жінок-мільярдерів з 22 до 145 осіб.

Зазначимо, що навесні журнал Forbes представив 29-й рейтинг найбагатших людей планети. Першу сходинку знову посів Білл Ґейтс. За останнє 20-річчя цей титул діставався одному із засновників корпорації Microsoft 16 разів. Ґейтс збагатів за рік на 3,2 млрд доларів, наростивши статки до 79,2 млрд доларів.

Біл Ґейтс
Біл Ґейтс

Мексиканець Карлос Слім посів другий рядок рейтингу. Легендарний американський інвестор Воррен Баффетт повернув собі третю позицію, посунувши на один рядок вниз Амансіо Ортеґу. Торік Баффетт виявився більш вдалим за інших мільярдерів: він додав до своїх статків 14,5 млрд. доларів, збільшивши їх до 72,7 млрд доларів.

Серед інших надуспішних бізнесменів, які нарощували статки швидше за решту – засновник гіганта інтернет-торгівлі Джек Ма і ще троє китайських підприємців. Всі вони увійшли до топ-50 найбагатших бізнесменів світу.

Читайте: Врятуються лише мільярдери: компанія Vivos збудувала бункер для багатіїв

БЕЗ КОМЕНТАРІВ