Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст
Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

Православниє новості. Рубрика «Чєм хуже, тєм лутше».

РПЦ Московського патріархату визначили п’ятьох делегатів на Вселенський собор із українськими паспортами. Із майже сотні своїх єпископів, що працюють на Украінє, обрано найкращих.

Це, во-пєрвих, легенда комуністичної групи 239 у Верховній Раді УССР тов. Агафангел Саввін. Во-вторих, це зачінатєль Харківського розколу-1992 Сергєй Генсицький, який несе подвиг особих мук у серці Галичини. Це, в-третіх, митрополит усія «ЛНР» Митрофан Юрчук, який любить працювати з тамтешніми профільними міністрами-бандюками.

4-й і 5-й номер ТОП-РПЦ в Україні — два задонєподимаємих митрополити: Онуфрій Березовський і Антоній Іванович Паканич, які не схотіли вшанувати у Верховній Раді загиблих українців. Останній делегат, між іншим, був ексклюзивним «украінцем» на Гаванській Сходці Берґольо і Ґундяєва.

Отже, запам’ятаймо імена русских єпископів, які будуть представляти Україну на Вселенському соборі: Саввін, Генсицький, Юрчук, Березовський, Паканич. Три останніх не раз і не два зводили наклепи на державу Україна та її народ на зустрічах в ОБСЄ, посольства країн ЄС. Двоє старших товаришів робили це й раніше, у нотатнику не було вже місця записувать їхні діяння.

Чого ж не взяли РПЦ хоча б одного «украинфильствующего» артиста? Ну, Софронія там Дмитрука, чи молоденького Драбинка? Та хоч он Кочерова зі Львова… Ні. Нє нада. Ще щось ляпнуть. А воно ж все-таки Собор! Це ж і через 1000 років оте, що ляпнуть, будуть повторяти! Ні, нє нада…

Одна буде користь від Собору. Ми не побачимо там фейкових титулів «епископов Украинской православной церкви». Ібо такої церкви для світового православ’я не існує. Є РПЦ в Україні.

Титули «УПЦ» існують для внутрішнього користування малоросів. Ну тих, що мають сильний український невроз і можуть перебігти в УПЦ КП, якшо їх не обманювать — інтелігетно і вишукано.

Демарш ієрархів УПЦ МП у Верховній Раді 8 травня 2015 року, які відмовилися вшанувати учасників АТО
Демарш ієрархів УПЦ МП у Верховній Раді 8 травня 2015 року, які відмовилися вшанувати учасників АТО

Авторська стилістика в блозі збережена

БЕЗ КОМЕНТАРІВ