Ростислав Мартинюк
Ростислав Мартинюк

Державна картографія Латвії вже позначила Крим як «умовно український». Штришком. Це серйозно. Латвія – країна НАТО та ЄС.

Так само «умовно грузинськими» штришком позначено Абхазію та південну Осетію, умовно молдовським заштриховано лівий берег Дністра, умовно азербайджанським – Карабах. Умовно греко-кіпріотським – північний Кіпр.

Одначе! Лише Крим ПРЯМО анексований державою-агресором – РФ. Всі решта – квазі-державні утворення. Чому вони заштриховані однаково?

Та й взагалі: зони окупації на політичних картах світу не позначаються (тим більше для школярів – а це шкільна мапа для середніх шкіл Латвії).

І найцікавіше: чому Латвія не заштрихувала «днр» і «лнр»?? Території на нашому сході де-факто окуповані з середини липня 2014-го. І за статусом мало чим відрізняються від Абхазії. І Київ їх не контролює плюс/мінус стільки ж як і Крим.

Що ж сталося? Мінський процес? Але є й схожий придністровський. Це ж не завадило Латвії «заштрихувати» ПМР.

Тоді чому ж тут «нє поднялась рука»? Штриханути Донецьк із Луганськом. Аааа… Бо Москва має інші плани на днр-лнр? Готує «злити» їх у «федеративну Україну»? І комусь в латвійській картографії підморгує: нє спєшитє…

Та хай там як.  Крим – це Україна. На фото: політична мапа Європи за версією державної картографії Латвії.

15027833_1165628820140522_7003535283314502701_nДжерело: Rostyslav Martynyuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ