Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст
Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

От вам блок-пост русского міра просто на території військової частини на Дарниці в Києві. Чітко вказано, шо Московський патріархат. Хто хитріший, той пише просто позивной «украинская православная церковь». А тут всі крапки над «і»…

З іншого боку цієї військової частини — ще один блок-пост русского міра. Георгіївський називається. На честь партизан НКВД СССР.

Обоє блок-постів — не декоративні дерев’яні шкатулки. А цілком собі опорні кам’яні споруди. І шо, у час Ікс там не можна переховувати зброю чи апалченцев? А ви кажете: «Інтер, Інтер».

Щоправда, аби стати Інтеру Інтером, Інтер теж постарався для «Украинской-православной-церкви-совсем-не-московского патриархата». Постарався і Дмітрій Фірташ, і Анєчка Безлюдна. Жалко, що тоді ще з ними не було Марішки Столярової. А то вона би їм сказала: «Кончайтє с етой х…ньой!»

А так — ні. Височіє тепер на Буковині, у селі Банчени, шедевр православного зодчества, зведений стараннями «віденського вигнанця». Окраса русского міра на Буковині!

А що? Колись власник Інтера був вражений широким серцем банченського старчика, єпископа РПЦ в Україні — Лонгіна (Жара). У тому єпископському серці вміщалося все: і любов до сотень безхатніх дітей, і свята ненависть до містера Порошенка яко президента України. Та й до «братоубійц» у зоні АТО — борців з агресією Російської Федерації теж вистачало місця.

Незважаючи на публічні антидержавні заяви Лонгіна (Жара), він і нинє там. Нецікавий ні СБУ, ні прокуратурі. А раз єпископу можна, то чому не можна Дмітрію Фірташу та його телеканалу?

От звідти, з цього благодатного буковинського пісочка Московської патріархії і виріс Інтер. Виросли й всілякі «Вєсті». Виросло все те, що одного дня зробило ідолом такий собі город Москву. Ну, ще й її патріархію. І зарубало собі на носі: за привселюдне поношення України НІЧОГО НЕ БУДЕ.

Ну, хіба Машку Столярову депортують…

А найбільше ж шкода наших богобоязливих граждан. Отих «вірних УПЦ-не-Московського-патріархату». Один із них так і написав, побачивши як «спалилися» батюшки на Дарниці, у стольному граді же Києві: «Це якийсь абсурд. Адже навіть в Одесі пів року тому була новина — з храмів дописку про МП знімали». Бачте, канонічним українцям дуже хочеться, щоб Московська церква краще маскувалася.

Бо нєкрасіво, да? Парашут волочиться. Із сухпайком збройних сил Російської Федерації.

УПЦ МП TS1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ