Роту «Торнадо» розформовано
Роту «Торнадо» розформували

Правоохоронні органи найближчими днями не штурмуватимуть базу розформованого батальйону «Торнадо». Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Силовики дають час, щоби бійці пустили на базу представників влади для проведення обшуку. Після чого, за словами Матіоса, можливо, буде проведено штурм та роззброєння. За словами військового прокурора, на базі наразі перебувають 170 людей, 43 з яких раніше були засуджені. Зазначають, що представники роти «Торнадо» замінували базу та розставили снайперів.

У свою чергу, рота патрульної служби особливого призначення міліції «Торнадо» не має наміру роззброюватися в один момент. Про це повідомила дружина заарештованого командира роти Руслана Онищенка, штатний психолог роти Юлія Мажула. На прес-конференції в п’ятницю, 19 червня, у Києві вона розповіла, що згідно із законодавством, у бійців роти є місяць для того, щоби за процедурою після ознайомлення з наказом про розформування звільнитися з органів внутрішніх справ та скласти зброю, передає Інтерфакс-Україна.

Як відомо, вже дві доби міліція та прокурори намагаються потрапити на базу батальйону «Торнадо» у Привіллі, проте озброєні бійці всередину нікого не пускають.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, глава МВС України Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти патрульної служби особливого призначення МВС України «Торнадо».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ