Україна - РФ
Проект об’єднаної футбольної ліги України та Росії офіційно закрито

Проект оргкомітету Об’єднаної футбольної ліги (ОФЛ) України та Росії офіційно закрито. Про це заявив прес-аташе організації Андрій Малосолов, повідомляє ТАСС.

«Отже, завершилася наша спільна робота з Валерієм Газзаєвим у рамках проекту оргкомітету ОФЛ. Почавшись у 2012 році в якості проекту об’єднаного чемпіонату Росії та України, він трансформувався в передвиборчу компанію Валерія Газзаєва на посаду керівника РФС. Впевнений, праця Валерія Георгійовича ще знадобиться нашому футболу, а сам Газзаєв неодмінно повернеться у великий футбол», – заявив Малосолов.

Ідею Об’єднаного чемпіонату Росії та України в 2014 році висунули президент «Зеніту» Алєксандр Дюков, керівник Російської футбольної прем’єр-ліги (РФПЛ) Сєрґєй Прядкін, президент ЦСКА Євґеній Ґінер, а також голова ради директорів «Анжі» Костянтин Ремчуков. Як заявляв директор Об’єднаної футбольної ліги (ОФЛ) Газзаєв, перший Об’єднаний чемпіонат мав відбутися в сезоні 2015/16. Планувалося, що в ньому візьмуть участь 18 команд (9 –з Росії та 9 – з України).

З боку українських клубів ФФУ цю ідею ніхто жодного разу публічно не підтримав.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ