Наталя Яресько має небагато шансів очолити уряд, оскільки це не входить у плани президента Порошенка
Наталя Яресько має небагато шансів очолити уряд, оскільки це не входить у плани президента Порошенка

Розмови про створення уряду технократів є інформаційною грою, інформаційною технологією. Україні перш за все потрібен уряд професіоналів, який буде ефективно працювати, не дбати про власне політичне майбутнє. Про це виданню Інформаційний Акцент розповів директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

За словами експерта, на сьогодні створити уряд технократів в Україні неможливо.

Євген Магда«Наші політики не готові підняти ситуацію на такий рівень, щоб з’явився уряд технократів і реально працював в інтересах держави, тому складно говорити, що буде створено щось подібне. Технократи у нашому випадку – це люди, які будуть працювати, не думаючи про власні політичні перспективи.

У нас багато політичних нашарувань з людьми, які себе по-різному називають, в тому числі і технократами. Але формування ефективного уряду неможливе без реальних політичних змін, а як бачимо, ці зміни не відбуваються. Наші політики пройшли в парламент на хвилі Революції Гідності, але еволюцію ефективності не продемонстрували», – наголосив Магда.

Як відомо, раніше низка чиновників з органів виконавчої влади оприлюднили відкриту заяву з вимогою сформувати «уряд технократів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ