SSJ-100
SSJ-100

Голова російської Об’єднаної авіабудівельної корпорації, що випускає літаки сімейства «Сухой», Юрій Слюсар після підписання з китайською стороною попередньої угоди про створення лізингової компанії оголосив: поставки гучно розпіареної російською пропагандою «надії російського авіапрому» – бізнес-літака SSJ-100 – на китайський ринок можуть розпочатися з 2016 року, передає ТАСС.

«Ми плануємо 5-10 (літаків поставити на китайський ринок 2016 року – ред.)», – заявив представник російської ОАК.

Раніше російська і китайська сторони підписали угоду про створення спільної лізингової компанії. У планах – закупити близько 100 літаків у найближчі 3 роки на загальну суму 3 мільярди доларів. Повітряні судна заплановано поставити в Китай та на ринок Південно-Східної Азії. За словами Слюсара, ОАК визначила план: виготовляти і продавати 36 літаків у рік.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у московському аеропорту Шереметьєво у літака SSJ-100, що прямував рейсом «Москва-Київ», під час зльоту відвалилася частина двигуна.

Як відомо, це не перші «наполеонівські» плани російських авіабудівників. Раніше Москва неодноразово намагалася продати Пекіну великі партії бойових літаків. Утім, усе закінчувалося придбанням Піднебесною невеликих партій російської техніки, після чого китайці копіювали її і самі починали продавати її за кордон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ