Андрій Рузинський
Командиром 2-ої окремої мотострілецької бригади армійського корпусу ОРЛО полковником Нефьодовим є полковник ЗС РФ Андрій Рузинський

Українська розвідка з’ясувала особу командира 2-ї окремої мотострілецької бригади армійського корпусу ОРЛО  полковника Нефьодова. Ним є полковник ЗС РФ Андрій Рузинський, пише Українська правда.

Нефьодов/Рузинський був направлений в Україну в березні 2015 року. За інформацією джерела, саме за його керівництва  на базі в Гюмрі російський військовий Пермяков 12 січня 2015 року вбив вірменську родину з 6 осіб, зокрема, й дітей.

«Перебуваючи на посаді командира 102 військової бази ЗС РФ (Гюмрі) Рузинський провокував загострення азербайджано-вірменського конфлікту, заявляв про необхідність силового вирішення Нагірно-Карабаського конфлікту та, зокрема, був особисто причетний до ситуації із розстрілом військовослужбовцями його частини вірменської родини», – зазначили у розвідці.

«На сьогодні полковник Рузинський за досягнуті високі показники у своїй злочинній діяльності на Сході України розглядається командуванням ЗС РФ на посаду начальника штабу 2 АК», – зазначили у ГУР.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ