Компанія Apple вибачилася перед власниками iPhone та iPad
Компанія Apple вибачилася перед власниками iPhone та iPad

Представники компанії Apple заявили, що вирішили проблему, у зв’язку з якою після оновлення операційної системи пристрої перетворюються на «цеглину».

ВВС нагадує, що 13 вересня цього року після запуску оновлень iOS 10 соцмережі заполонили нарікання з боку власників iPhone та iPad. Незважаючи на серйозні обговорення і обурення, представники Apple запевнили, що проблема стосувалася лише «невеликої кількості людей». Щоправда,  компанія  перепросила за помилку.

Ідеться про ситуацію, коли пристрій стає непридатним через помилку програмного забезпечення або його несправність. Власники таких пристроїв стверджують, що в такому випадку з них стільки ж користі, як і від цеглини.

«Ми зазнали незначних проблем із оновленням програмного забезпечення, які вразили невелику кількість користувачів упродовж першої години після випуску», − наголосив речник компанії. За його словами, несправності вже усунули.

Слід додати, що проблеми під час оновлення програмного забезпечення у користувачів Apple виникають вже не вперше. Наприклад, така ж ситуація була 2011 року і взимку минулого року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ