klinton-tramp
Серед потенційних виборців опитування підтвердило 50% підтримки Клінтон і 45% голосів за Трампа

Після одужання Гілларі Клінтон від пневмонії та її повернення до активної участі в перегонах розрив між головними суперниками на посаду президента США збільшився. Про це свідчать результати останнього соціологічного дослідження, проведеного цього тижня.

Результати опитування враховують різні методології. В усіх кандидат від демократів має перевагу не менш як у 5% над республіканським конкурентом.

Так, серед потенційних виборців опитування підтвердило 50% підтримки Клінтон і 45% голосів за Дональда Трампа. Серед зареєстрованих виборців Клінтон випереджає Трампа на шість процентних пунктів – 49% проти 43%.

two_way_edited_1d225344cc57e9cb5a09235f32259feb-nbcnews-ux-2880-1000Якщо враховувати розподіл голосів серед чотирьох зареєстрованих кандидатів, за демократку готові проголосувати 45%, за кандидата від республіканців – 40%, крім того 10% отримав би кандидат від Лібертаріанської партії Ґеррі Джонсон, а представниця Партії зелених Джилл Стейн – 4%.

Варто зазначити, що минулого тижня розрив між Клінтон і Тампом був мінімальним – лише 1%.  Частково це пояснювалось відсутністю кандидата від демократів у перегонах у зв’язку зі станом здоров’я.

Читайте: Трамп проігнорував запрошення Порошенка зустрітися

БЕЗ КОМЕНТАРІВ