Надія Савченко
Надія Савченко

Слідчий комітет Росії офіційно завершив розслідування кримінальної справи щодо української льотчиці й депутата Надії Савченко. Про це повідомив її адвокат Марк Фейґін, передає Інтерфакс-Україна.

За прогнозами адвоката, ознайомлення з матеріалами справи займе близько півтора місяця і завершиться в другій половині липня.

«Тут 24 томи по 300 сторінок, спочатку почнуть знайомитися потерпілі, потім вже ми», – сказав Фейгін. За словами захисника, досі не ясно, де будуть судити Савченко, а сам процес, ймовірно, відбудеться у серпні.

Нагадаємо, Савченко перебуває в російському СІЗО від літа 2014 року. У грудні вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати українки повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, якого дотримувалася понад 80 днів. Згодом Савченко відновила голодування. У Росії льотчицю звинувачують у причетності до вбивства двох російських журналістів, замах на вбивство з мотивів політичної ненависті та незаконний перетин кордону з Росією.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ