Євромайдан
Генпрокуратура так і не знайшла вбивць Нігояна, Жизневського і Сеника

У вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія під час Майдану у центрі Києва у ніч на 19 лютого 2014 року звинувачують чоловіка на прізвище Алієв. Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, пише Українська правда.

«Тітушки» спільно з працівниками «Беркута» та Внутрішніх військ МВС здійснювали побиття протестувальників у Маріїнському парку 18 лютого 2014 року», – сказав він.

«У ніч з 18 на 19 лютого, коли колишні високопосадовці, правоохоронці незаконно організували АТО, «тітушки» вже діяли як скоординований озброєний загін – спільно з правоохоронцями. Зокрема, штурмом передбачалося витіснити протестувальників на площу Михайлівську – а там вже стояли «тітушки», оснащені засобами і зброєю», – заявив Горбатюк. Він нагадав, що «безпосередньо в тому місці було вчинено вбивство журналіста Веремія та вісім протестувальників отримали вогнепальне поранення». «Нами встановлено безпосередньо особу та повідомлено про підозру особі, яка вчинила вбивство Веремія. Це такий собі Алієв…», – повідомив представник ГПУ. «Особа, яка це здійснювала, встановлена, і на даний час звинувачувальний акт щодо нього розглядається в суді», – додав він.

«Крім того, за цим епізодом притягнено до відповідальності ще 9 осіб, щодо 3 із них звинувачувальні акти перебувають в суді – яким інкримінується вчинення вогнепальних поранень 8 протестувальникам інші особи перебувають в розшуку», – повідомив Горбатюк. Водночас, особи вбивць активістів Євромайдану Сергія Нігояна, Михайла Жизневського і Романа Сеника наразі не встановлені, наголосив Горбатюк, висловивши впевненість, що справи таки буде розкрито.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 листопада у Генпрокуратурі заявили, що колишній Президент України Віктор Янукович особисто ухвалив рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року і дав доручення здійснити цю акцію колишньому міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, а також колишньому секретарю Ради національної безпеки та оборони Андрію Клюєву.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ