Сміттєвий бак
Сміттєві баки матимуть вбудовану систему відеоспостереження і передачі даних

Незабаром поліція Флориди зможе попереджати злочини з використанням вогнепальної зброї завдяки сміттєвим бакам із вбудованою системою відеоспостереження і передачі даних. Британська компанія-розробник Cobham веде переговори про постачання таких ґаджетів, пише theintercept.com.

Окрім того, Cobham також пропонувала поліцейським власне обладнання для прослуховування стільникових мереж, включаючи перехоплення SMS і дзвінків, а також технічних даних про сам телефон, який прослуховується.

Нагадаємо, що два роки тому поліцейський департамент Флориди вів активні переговори з Cobham про постачання обладнання для прихованого спостереження. Тоді деякі прилади закупили, але які саме, не повідомляється.

Одна така система може прослуховувати до чотирьох телефонних дзвінків одночасно. Паралельно вона може збирати дані про 200 найближчих апаратів в хвилину, включаючи ідентифікатори IMSI і IMEI, за якими можна точно ідентифікувати абонента. Апаратура вміє з точністю до метра визначати місце розташування апарату, який прослуховується.

Після теракту в Бостоні в квітні 2013 року, а також через те, що протягом останніх кількох років почастішали випадки злочинів із використанням вогнепальної зброї, американська поліція стала приділяти багато уваги запобіганню таких подій. Для цього всім поліціянтам видали відеореєстратори. Крім того, поліція стала використовувати різні камери спостереження.

У США стеження за громадянами без санкцій судді є незаконним. Щоправда, правоохоронці вважають практику спостереження допустимою, якщо вона дозволяє запобігати злочинам.

Читайте: «Розумний» браслет визначить рівень алкоголю в крові

БЕЗ КОМЕНТАРІВ