Росія перекинула у зону АТО ракетний дивізіон протиповітряної оборони
Росія перекинула у зону АТО ракетний дивізіон протиповітряної оборони

Росія перекидає на територію України зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60-ї окремої мотострілецької бригади РФ. Про це  повідомив представник департаменту ГУР МОУ Вадим Скібіцький, передає Zaxid.net.

«З метою прикриття даної бригади на територію України переміститься зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60-ї окремої мотострілецької бригади у населеному пункті Монастирище Приморського краю, 5-ї загальновійськової армії Східно-військового округу РФ», – повідомив Скібіцький.

За даними військової розвідки, цей дивізіон налічує у своєму складі 168 осіб, 21 одиницю бойової техніки та 30 автомобілів. Особовий склад дивізіону – виключно офіцери та військовослужбовці за контрактом, зокрема, ті, які прибули в дивізіон з інших частин і підрозділів 5-ї армії.

У Головному управлінні розвідки оцінюють передислокацію зенітно-ракетного дивізіону 60-ї бригади як посилення загрози повітряного тероризму для всіх повітряних об’єктів, зокрема, цивільних літаків, «враховуючи попередній терористичний акт РФ, який призвів до трагедії з пасажирським літаком Boeing 777 Малайзійських авіаліній рейсу MH17».

Також повідомляється, що на озброєнні дивізіону перебувають потужні комплекси протиповітряної оборони ТОР-М2, не менш ефективні при бойовому використанні, ніж зенітно-ракетний комплекс «Бук», яким російський екіпаж збив малайзійський літак Boeing 777.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ