«Точка У»
«Точка У»

У контрольованій бойовиками Макіївці на Донеччині були зафіксовані два комплекси «Точка-У». Про це брифінгу в Краматорську сказав заступник керівника АТО Сергій Галушко, передає Остров.

«У Макіївці зафіксовано дві «Точки У». Там у жителів, які випадково з’являлися поруч, забирали мобільні телефони, незаконно затримувала людей так звана «поліція», – сказав Галушко.

За його словами, «нещодавно одна з «Точок» пішла в напрямку Нижньої Кринки». «Там не має бути «Точок У» у принципі», – сказав заступник керівника АТО, нагадавши про Мінські домовленості. Також він повідомив, що через Ізварине й Червоний Партизан пройшли колони, у яких, зокрема, були й установки «Смерч».

Згідно з Мінськими домовленостями, «Точка У» має бути відведена на 140 км від лінії розмежування. Макіївка перебуває на відстані менш ніж 25 км від лінії розмежування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, місія ОБСЄ повідомила, що на Донбасі ані уряд України, ані бойовики не закінчили відведення важкого озброєння, як це передбачено Мінськими угодами.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ