Українські військові
Українські військові

Група бійців 129-го розвідувального батальйону звернулася до журналістів із проханням оприлюднити факт несправедливого поводження з ними тимчасового виконувача обов’язків командира підполковника Приходька. Бійці обурюються тим,  що у вільний від виконання бойових завдань час не можуть взяти участь у похороні Темура Юлдашева, який був командиром групи розвідників, що у складі 42-го територіального батальйону брали участь у боях за Савур-Могилу (а пізніше перепідпорядкувалися 129-му розвідбату).  Однак поховати свого бойового товариша розвідники не зможуть, оскільки це забороняє підполковник Олександр Приходько.

«Батальйон зараз проходить стадію розформування і не виконує бойових завдань», –  зазначають бійці. Це ще більше їх обурює, адже провести в останню путь свого командира для них – священний обов’язок.

«Ми захищали Савур-Могилу 16-19 серпня, однак після потужного артудару укріпрайон було знищено і ми отримали наказ про відступ. Темур залишився на позиції і 26 серпня загинув при спробі вирватися з оточення. Його тіло довго не могли знайти, вдалося відшукати лише після застосування двох ДНК-експертиз. Лише через 9 місяців після загибелі «Тренера» ховатимуть», – розповідають учасники подій.

За словами розвідників, вони також зверталися по дозвіл відбути на похорон Юлдашева до штабу сектору. Однак, наказали підпорядковуватися рішенню т.в.о. командира. Його рішення бійці називають необґрунтованим, адже вони не виконують жодних бойових завдань.

Похорон Темура Юлдашева відбудеться у Києві, 26 травня, о 12:00 на Лук’янівському цвинтарі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ