admiral-kuznyetsov
Авіаносець «Адмірал Кузнєцов» залучать до військової операції в Сирії

Уперше в історії Північноморської єпархії РПЦ священник вирушив на бойове чергування у складі екіпажу флагманського корабля. Разом із російськими військовими він прямує до Сирії на облавку авіаносця «Адмірал Кузнєцов», повідомляє NEWSru.com.

Посада священника Сєрґєя Шерфетдінова на Північному флоті – помічник командира 7-ї дивізії у роботі з вірянами.

ЗМІ РФ пишуть про високі духовні стандарти екіпажу авіаносця. У свою чергу, «служитель культу» жаліється на дефіцит натільних хрестиків на облавку корабля. Також закінчилося Святе миро, оскільки є багато охочих прийняти хрещення.

Шерфетдінов розповів, що «духовно підтримує екіпажі кораблів російської авіаносної групи». Щонеділі він служить літургію, готує собі помічників для богослужінь.

«По суті умови для пастирської роботи ідеальні. Живу, як в раю: молюся, читаю і постійно спілкуюся з екіпажем. Єдине, що заважає райському настрою, корабельна лайка. Але проводжу роботу і в цьому напрямку», – йдеться в його звіті.

Згідно з відгуками командування, присутність священика на кораблі явним чином покращує атмосферу в колективі, знімає напругу, підбадьорює екіпаж.

Раніше Міноборони Росії повідомило, що «Адмірал Кузнєцов» та інші кораблі прямують у Середземне море. Очікується, що їх використовуватимуть під час військової операції в Сирії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ