РПЦ випустила чохли для iPhone з цитатами патріарха Кіріла
РПЦ випустила чохли для iPhone з цитатами патріарха Кіріла

Виборзька єпархія РПЦ вивела на ринок партію чохлів для ґаджетів Apple, прикрашених цитатами богословів, єпископа Виборзького і Приозерського Ігнатія та патріарха Московського і всієї Русі Кіріла. Про це заявили у відділі у справах молоді єпархії, пише «Україна туристична».

Структура РПЦ поінформувала, що спочатку з’явилася партія чохлів з цитатами з Євангелія. Її вручили найактивнішим представникам молоді, які проявили особливу старанність у служінні Єпархії. Перша партія виявилася невеликою, тож, інші прихожани не змогли отримати або купити такі чохли. Зараз у відділі розробляють нову партію. «На чохли будуть нанесені нові цитати з Євангелія, цитати богословів, патріарха Московського і всієї Русі Кіріла і єпископа Виборзького і Приозерського Ігнатія. Проект не несе комерційної вигоди», – заявили у відділі. «Євангельське слово або тематичний малюнок на чохлі будуть повсякденними супутниками молоді», – вважають організатори.

Раніше в Росії почався продаж ексклюзивної серії iPhone 6 з панелями з дорогоцінних металів, зокрема, із золота. На одній з моделей смартфона була викарбувана ікона Трійця Андрія Рубльова. Тоді церква засудила «православний iPhone», заявивши, що це «прояв вульгарності і несмаку».

Читайте: Стала відома дата виходу нової моделі iPhone

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ