deca322-485-emelyanov
Ємельянов переконує, що його робота, мовляв, не пов’язана з корупційними ризиками

Суддя Вищого господарського суду Артур Ємельянов, якого підозрюють у «ручному правосудді» та який перебуває під слідством, задекларував готівкою 2 мільйони 740 тисяч гривень, 180 тисяч доларів та 70 тисяч євро. Про це свідчить його електронна декларація на сайті Національної агенції щодо запобігання корупції, пише Українська правда.

Крім того, служитель Феміди зазначив у декларації, що позичив у колишньої дружини Світлани 3 мільйони гривень. При цьому заробітна плата судді за рік склала 226 181 гривню.

Згідно з електронною декларацією, Ємельянов орендує житловий будинок 73.1 м² в населеному пункті Ходосівка Києво-Святошинського району в громадянина Віктора Шустера.

Суддя також задекларував квартиру 84,5 м², яку Світлана Ємельянова купила в 2012 році за 1 млн. 889 тис. 584 гривні  та на яку він має «інше право користування».

Серед цінного рухомого майна Ємельянов вказав годинник Breguet вартістю 68 тисяч і карабін вартістю 113 тисяч. Також він має мопед Веспа РХ-150 2012 року випуску.

Цікаво, що за 2013 рік Ємельянов задекларував 238 тис. гривень зарплати, 2 будинки, один із них  на 725 квадратних метрів, вісім квартир та багато іншої нерухомості.

У графі з запитанням «Чи належить ваша посада до посад, пов’язаних з високим рівнем корупційних ризиків, згідно з переліком, затвердженим НАЗК?» в декларації Ємельянова вказано «ні».

Як відомо, суддя Вищого господарського суду, виходець із Донецька Артур Ємельянов за часів Януковича перебував у керівництві цього органу. Після втечі екс-президента його понизили у посаді до рівня звичайного судді.

На той момент дружина Ємельянова Світлана була депутатом Донецької міськради, яка 1 березня 2014 року підтримала сепаратизм на Донбасі, згідно з даними про доходи, володіла лише скромним салоном краси і курсами самовдосконалення.

18 жовтня 2016 року Генпрокуратура повідомила про підозру екс-голові та екс-заступнику Вищого господарського суду, а нині суддям цього суду Артуру Ємельянову та Віктору Татькову.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ