акція «Маки пам'яті»
«Батьківщина-мати» також долучилася до акції «Маки пам’яті»

Екстремал-руфер Григорій Кириленко, відомий під псевдонімом Mustang Wanted, прикрасив монумент «Батьківщина-мати» вінком із маків у пам’ять про загиблих у Другій світовій війні, передає Укрінформ.

Із таким вчинком спортсмена та його товаришів уже привітав Президент Петро Порошенко та генсек ООН Пан Гі Мун, які відвідали музейний комплекс. Відеозапис зустрічі розміщено на YouTube-каналі голови держави.

«Ми встановили вінок у пам’ять про людей, які загинули у війні, яка була тоді і яка є зараз. Маємо пам’ятати тих, хто загинув і тих, хто живий», – сказав Мустанг. Він, нагадаємо, сам є учасником бойових дій у складі добровольчого полку Національної гвардії України «Азов».

Як відомо, руфер Мустанг став відомий у зв’язку з акцією щодо прикрашення зірки на шпилі висотки у Москві барвами українського прапора.

До слова, інсталяція з назвою «Україна.Війна» відкрилася у Києві. Вона символізує фронт, який двічі пройшов територією України, і являє собою мапу, уквітчану червоними маками. Квітів там кілька сотень. Для створення цієї конструкції використали колючий дріт, арматуру, рейки та деревину. Червоні квіти символізують кров, яку проливали українці під час боротьби з нацизмом у Другій світовій війні.

Долучилися до акції «Маки пам’яті» Президент Петро Порошенко та генеральний секретар ООН Пан Гі Мун. Вони теж почепили на інсталяцію маки. Петро Порошенко подякував генсеку за підтримку України. Пан Гі Мун зі свого боку вкотре висловив солідарність з українським народом.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ