бюджет
ВРУ не оприлюднює витрати

Рух «Чесно» оцінив рік роботи Верховної Ради VIII скликання. На думку експертів, нардепи так і не змогли припинити кнопкодавство, також парламент не оприлюднює свій кошторис, проте працює більш прозоро. Про це йдеться на офіційній сторінці руху.

Уперше стали доступними списки помічників народних депутатів, а парламентські комітети регулярно отрилюднюють протоколи та стенограми засідань. Разом з тим активісти фіксують, що у парламентському інституті залишається низка проблем: порядок денний не повідомляється завчасно, а депутати продовжують «кнопкодавити». В деяких питаннях фіксується і регрес.

«Навіть за часів Януковича парламент ухвалював в залі та викладав свій кошторис, – сказав аналітик руху Павло Миронов. – Тепер рішення не ухвалюють у залі, а сам кошторис є менш детальним. На тлі загального поступу до збільшення прозорості цей «крок назад» виглядає особливо некрасиво».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, громадянська мережа ОПОРА оприлюднила власну оцінку роботи парламенту. Зокрема, стали пвідомі імена депутатів-прогульників.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ