Зранку 6 липня під будівлями Ради та Кабміну почалась акція профспілок проти підвищення комунальних тарифів

У Києві члени профспілок, які протестують проти підвищення тарифів, перекрили автомобільний рух на вулиці Грушевського, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мітингувальники, які пройшли організованими колонами центром Києва, підійшли до будівель уряду й парламенту. За приблизними оцінками, у мітингах беруть участь понад 5 тисяч осіб. Вони розтяглися в довгу колону на вулиці Грушевського, яка практично повністю залюднена. Рух транспорту перекрито. В центрі столиці почалися затори на дорогах.

В акції беруть участь Федерація профспілок України, Профспілка металургів і гірників, Конфедерація вільних профспілок, регіональні відділення профспілки працівників науки й освіти, зокрема Київське й Вінницьке.

e8553559423574d2b4796b2eb49b806bb708ec4f

3173cd097073c6d23f7216cb11e8193db618b198Як повідомляв Інформаційний Акцент, зранку 6 липня під будівлями ВР та Кабміну почалася Всеукраїнська акція профспілкових об’єднань, спрямована проти підвищення комунальних тарифів.

Тим часом трибуна та президія Верховної Ради України залишаються заблокованими. Блокування проводять народні депутати із фракцій «Батьківщини», «Радикальної партії», представники «Свободи», а також позафракційні.

У парламенті наразі відбуваються політичні консультації щодо створення робочої групи з пакету «тарифних законопроектів» і тимчасових слідчих комісій щодо тарифів та розслідування корупції. Про це повідомила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Розпочалися політичні консультації, які відбуваються між головами парламентських фракцій, урядом, головою Верховної Ради та його заступниками. Окрім цього, до них долучається представник президента», – розповіла політик.

Завданням консультацій, за словами Тимошенко, зокрема, є погодження позицій та ухвалення рішень до кінця цієї сесії про створення двох ТСК: щодо необґрунтованих тарифів та офшорного скандалу, а також створення робочої групи щодо трьох законопроектів, які мають врегулювати тарифи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ