22
Днями в Одесі через стихію загинули троє людей

На Запоріжжя насувається циклон, що раніше приніс негоду в Одесу. Минулої ночі через сильні пориви вітру в місті впало 6 дерев. У першій половині дня очікується посилення вітру та дощ. Про це повідомила представник облуправління ДСНС в Запорізькій області Юлія Баришева, передає Інтерфакс-Україна.

Рятувальники просять запорожців, особливо людей пенсійного віку, за можливості утриматися від виходу на вулицю, а також не залишати свої автомобілі на дорогах, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини, під’їзди до будинків.

У ДСНС повідомили, що на даний момент ситуація в курортному смт Кирилівка (Якимівський район) стабілізувалася, штормовий вітер вщухає, його напрямок змінюється, однак підтопленими залишаються близько 30 баз відпочинку.

Підтоплення баз відпочинку сталося на Федотовій косі між Кирилівкою та смт Степове. Через шторм на сушу вийшла хвиля, одночасно піднялися ґрунтові води. Це щорічний природний процес. Постраждалих немає. На базах відпочинку відпочивальників немає, а охорона по допомогу ДСНС не зверталася.

Рятувальники називають ситуацію в регіоні контрольованою, проводиться постійний моніторинг, підрозділи облуправління ДСНС перебувають у бойовій готовності.

Нагадаємо, 12-13 жовтня стихія обрушилася на Одеську область, в результаті троє людей, зокрема одна дитина, загинули.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ