656e999ba34632e1e54760f5ef362cd4_1461232306
Петро Порошенко 20 квітня розпочав перший офіційний візит до Румунії / Фото прес-служби президента

Українці не платитимуть за довгострокові національні візи до Румунії. Відповідну угоду країни підпишуть 6 травня. Про це у Twitter написав прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

«6 травня буде підписано угоду з Румунією про скасування плати за національні довгострокові візи для українців», – написав Цеголко.

Як відомо, про прискорення підписання двосторонньої угоди про скасування оплати за національні візи президент Петро Порошенко та його румунський колега Клаус Йоханніс домовилися на зустрічі у Мюнхені в лютому.

Петро Порошенко 20 квітня розпочав перший офіційний візит до Румунії. Глава Української держави, окрім переговорів з президентом Румунії, також проведе зустріч із прем’єр-міністром країни Дачіаном Чолоша.

У рамках візиту заплановані перемовини президента з головою Сенату Румунії Келін Попеску Терчіяну та головою парламенту Румунії Валерієм Згонія. Глава Української держави також зустрінеться з Патріархом Румунської православної церкви.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Єврокомісія подала законодавчу пропозицію щодо візової лібералізації для України. Таким чином, вже у липні українці зможуть подорожувати до країн ЄС без віз.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ